Intendente Prime Studio By Hosty

Belangrijkste voorzieningen

  • 75 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    1-slaapkamer Intendente Prime Studio By Hosty Lissabon ligt binnen 20 minuten lopen van de Praça do Comércio en biedt wifi voor zaken of vrije tijd.

    Dit appartement van 75 m² ligt in de Lissabon Historisch Centrum wijk van de stad en biedt de mogelijkheid om het uitzichtpunt Senhora do Monte te bezoeken, dat binnen 500 meter loopafstand ligt. Dit 1-badkamer appartement is niet ver van het Rossio gelegen. Castelo de São Jorge bevindt zich ook op 16 minuten wandelafstand van deze accommodatie.

    Voor extra comfort zijn een douche te vinden bij dit appartement. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

    Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Intendente Prime Studio By Hosty een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. Intendente Prime Studio By Hosty ligt op 500 meter verwijderd van de bushalte Rua da Graca en het vrij dicht bij metrostation Intendente.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer104974/AL

    Kameropties bij Intendente Prime Studio By Hosty Lissabon

    Voor extra comfort zijn een douche te vinden bij dit appartement. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Intendente Prime Studio By Hosty Lissabon Interieur foto Intendente Prime Studio By Hosty Lissabon Buitenkant foto Intendente Prime Studio By Hosty Lissabon Kamer foto Intendente Prime Studio By Hosty Lissabon Faciliteiten foto Intendente Prime Studio By Hosty Lissabon Keuken foto Intendente Prime Studio By Hosty Lissabon Kamer foto Intendente Prime Studio By Hosty Lissabon Voorzieningen foto Intendente Prime Studio By Hosty Lissabon Kamer foto Intendente Prime Studio By Hosty Lissabon Bedden foto Intendente Prime Studio By Hosty Lissabon Kamer foto
    Deluxe Studio

    Grootte: 75 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Intendente Prime Studio By Hosty Lissabon

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Intendente Prime Studio By Hosty Lissabon

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Portugal

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Intendente Prime Studio By Hosty?
      De grootte van Intendente Prime Studio By Hosty is 75 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Intendente Prime Studio By Hosty Lissabon